На Волині співробітники податкової міліції черговий раз припинили незаконну діяльність двох “підпільних” АЗС.

Про це інформує сайт “Княжий Град” із посиланням на сторінку ДФС у Волинській області.

В рамках операції «Акциз 2020» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно із співробітниками УСБУ у Волинській області провели заходи направлені на детінізацію ринку пально-мастильних матеріалів та припинення діяльності “підпільної” АЗС на території області, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Володимирчан закликають повідомляти про нелегальні АЗС

За результатами проведених заходів припинено діяльність двох “підпільних” АЗС на території Ратнівського району, що здійснювали зберігання та реалізацію дизельного палива без відповідних дозвільних документів. В наслідок чого, з незаконного обігу вилучено дизельне пальне, обладнання для розливу ДП та ємність в якій зберігалось вказане пальне.

Відносно правопорушників складено адміністративні протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пально-мастильних матеріалів, на дотриманні вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності.

Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут