Наряд українських прикордонників затримав двох чужинців, які хотіли незаконно потрапити в Україну.

Про це інформують на сайті Держприкордонслужби, – передає сайт “Княжий Град”.

Особи намагалися незаконно потрапити з Росії в Україну. Згодом з’ясувалося, що чоловіки 1991 та 1999 років народження є громадянами Індії. У пошуках кращого життя, іноземці вирішили потрапити до нашої країни незаконним шляхом.

Іншого пішого мандрівника, але з Ефіопії, правоохоронці затримали на українсько-польському кордоні. Інформацію про появу  прикордонні невідомого військовослужбовцям відділу «Шегині» надали оперативні співробітники. Невдовзі розшукуваного було знайдено.

Ним виявився громадянин Ефіопії 1986 року народження. З’ясувалося, що іноземець цього ж дня в пішому порядку слідував до Польщі через пункт пропуску «Шегині». Однак у зв’язку із відсутністю візи, його не пропустили правоохоронці суміжної держави. Втім, мрія про життя в країнах ЄС пересилила, і іноземець спробував незаконно дістатись закордону.

Крім того, співробітники відділу «Рава-Руська», також реалізуючи інформацію колеги, затримали «мандрівника» з Туреччини. Іноземця зупинили неподалік населеного пункту Рата.

Чотирьох «туристів» затримано в адміністративному порядку за спробу порушення державного кордону. Їх подальшу долю вирішить суд.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут