Киянин Максим Гавриленко створив проєкт з виробництва безпечних для навколишнього середовища окулярів з переробленої кавової макухи. Його стартап за добу зібрав необхідні 10 тисяч доларів на Kickstarter.

Станом на поточний момент стартап підтримали 122 людини на суму понад 20 тисяч доларів, йдеться на офіційній сторінці проєкту.

Як виробляють окуляри? Ці окуляри виробляються з продуктів переробки кави (кавової макухи), а також лляної тирси. Вони мають гідрофобне покриття, металеві дужки, а також шість видів лінз, які можна вибрати залежно від потреб покупця.

“Для виробництва окулярів ми використовуємо тільки натуральні матеріали, що переробляються: кавову гущу, льон, а самі вони склеєні біополімером на основі рослинної олії. Він пресується і обробляється цифровою машиною з математичною точністю, аби уникнути шорсткостей”,– відзначили в компанії.

Так, на пару окулярів потрібно одна чи півтори філіжанки кави. За день компанія встигає зробити до 10 пар, проте на цьому Максим не збирається зупинятися і планує в найближчі місяці налагодити виробництво так, щоб за день виробляти до 100 штук.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут