Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського районного відділу державної виконавчої служби про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка 1980 року народження, який заборговував понад 95 тисяч аліментів.

Слухання справи відбулось 26 грудня. Про це йдеться у постанові суду, пише Район.Рожище.

14 листопада заступник начальника Рожищенського районного відділу державної виконавчої служби склав протокол про адміністративне правопорушення. Згідно з документом, підсудний не сплачує аліменти на утримання двох синів.

Це призвело до виникнення заборгованості по сплаті аліментів. Станом на 1 листопада 2019 року сума боргу становила 95 042 гривні.

У судове засідання підсудний не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив.

Суддя постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183-1 Адміністративного кодексу, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт. Також чоловік сплатить в дохід держави 384 гривні судового збору.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут