КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” за погодженням  Володимир-Волинської міської ради здійснить перерахунок оплати теплопостачання та гарячої води для володимирчан за рахунок зменшення вартості природного газу.

Про це йдеться на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

“Ми переглянули кілька варіантів і знайшли спосіб знизити вартість гарячого водопостачання та теплопостачання для володимирчан. Перерахунок вартості опалення за останній місяць 2019 року таки відбудеться, адже ми розуміємо фінансове навантаження на населення і йдемо назустріч”, – про це інформує директор комунального підприємства “Володимир-Волинськтеплоенерго” Сергій Коба.

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 буде проведений перерахунок за грудень 2019 року по категорії «населення». Коефіцієнт перерахунку за грудень 2019 року плати за послуги з централізованого опалення згідно з діючими тарифами становитиме К= 0,810, за послугу з централізованого постачання гарячої води – К=0,823.

За оперативними даними підприємства, це призведе до утворення збитків підприємства з основної діяльності за період з грудня 2019 р. по вересень 2020 р. в сумі близько 7 млн.грн.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут