Найкращі результати в рейтингу задоволеності польськими банками, який склали на основі оцінок клієнтів, показали ING Bank Śląski, Bank Millennium та Bank Pocztowy.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на arc.com.pl, загалом за результатами цьогорічного дослідження титул “Банк, оцінений клієнтами” отримали відразу 5 установ: ING Bank Śląski, Bank Millennium, Bank Pocztowy, Getin Bank i Santander Bank.

Під час складання рейтингу опитали реальних користувачів послугами та дізналися їхню думку про відносини з різними банками. П’ятірка переможців були відзначені, насамперед, за високий рівень обслуговування в відділеннях й по телефону,  якісний мобільний та інтернет-банкінг. Серед переваг також називалися безкоштовні рахунки або низькі відсотки за їхнє обслуговування, цікаві пропозиції, в тому числі страхування, готівкові позики та оформлення платіжних карток.

Загалом під час складання рейтингу оцінювалося 11 банків, які працюють в Польщі. Окрім п’ятірки переможців, це також Alior Bank, Bank Pekao, BNP Paribas, Credit Agricole, mBank, PKO BP. Кожну установу оцінювало по 250 клієнтів.

Повний рейтинг задоволеності банками в Польщі виглядає так:

 1. ING Bank Śląski
 2. Bank Millennium
 3. Bank Pocztowy
 4. Getin Bank
 5. Santander Bank
 6. PKO BP
 7. mBank
 8. Alior Bank
 9. BNP Paribas
 10. Credit Agricole
 11. Bank Pekao

Цікаво, що клієнти з найнижчими доходами (до 1 999 зл на місяць) найкраще оцінили Bank Millennium, клієнти з доходами від 2 000 до 3 999 злотих – ING Bank Śląski, а клієнти з найвищими доходами (4 000 злотих і вище) віддали перевагу Getin Bank.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут