Українець переправляв нелегалів з Коморських Островів, Афганістану й Судану до Румунії.

Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град” з посиланням на сайт Держприкордонслужби України.

Реалізовуючи випереджувальну інформацію про можливу спробу незаконного перетину кордону, прикордонний наряд відділу «Красноїльськ» на відстані близько кілометра від лінії кордону затримав групу нелегальних мігрантів. Іноземці з собою не мали жодних документів. Двоє з них – чоловіки, назвалися громадянами Афганістану та Судану. Інші – чоловік та жінка – громадянами крихітної тропічної острівної країни – Коморські Острови.

У ролі провідника, який вказував дорогу та сприяв іноземцям незаконно потрапити до Румунії, був громадянин України – житель прикордоння.

За спробу незаконного перетинання кордону, вчинену групою осіб, іноземцям доведеться відповідати у суді.

За такі дії КУпАП передбачений штраф  у розмірі від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

А дії українця, який супроводжував нелегальних мігрантів, підпадають під ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», про що прикордонники сповістили співробітників Національної поліції.

Наразі правоохоронці проводять необхідні заходи щодо ідентифікації затриманих громадян, підстав їх перебування на території України та інших обставин справи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут