Колишній бранець Кремля Олег Сенцов наголосив, що сьогодні лише частина українців можуть повернутися додому. Мовляв, навіть у тюрмах бойовиків і надалі залишаться українці, а кримські татари та інші політв’язні залишаться у російських в’язницях.

За це Україна видасть бойовикам справжніх вбивць, написав у своєму фейсбуці Олег Сенцов.

Справа не тільки у тому, що у нас не залишиться “фонду для обміну”, і українському уряду доведеться іти на поступки, щоб звільнити заручників. Питання у тому, що цей крок залишає нас без головного – справедливості,
– заявив колишній бранець.

Він наголосив, що саме за цю справедливість українці стояли на Майдані і саме за неї українці досі боряться проти окупантів.

“Хтось поклав свої голови, хтось сидить в окопі, хтось – у в’язниці. Я дуже радий за цих хлопців та їх родини, які сьогодні мають зустрітися. Країна повинна повертати своїх героїв, але не ціною паплюження цінностей, за які ці герої билися”, – наголосив Сенцов.

За його словами, звільнені з полону хлопці точно не подякують за те, що справа про розстріли на Майдані досі не завершилися бодай викороками, а майже за 6 років Україна почала повертатися у ту точку, з якої починала.

Що відомо про обмін полоненими?

Масштабний обмін полоненими між Україною та Росією у форматі “всіх на всіх” розпочався вранці 29 грудня на КПВВ “Майорське” на Донеччині.

На Батьківщину повернулися українці, яких бойовики незаконно утримували на окупованому Донбасі. Серед них багато військових, яких окупанти захопили у полон під час війни.

Про цей обмін 9 грудня домовилися президенти України Володимир Зеленський і Росії Володимир Путін на нормандському саміті у Парижі. Реально він розпочався близько 11 ранку 29 грудня на контрольно-пропускному пункті “Майорське” поблизу Горлівки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут