Потреба в калоріях для того, щоб прогодувати світ, зросте майже вдвічі до кінця поточного століття. Оскільки кількість населення й вага людського тіла продовжують зростати.

Як пише Newsweek, нове дослідження, опубліковане в Plos One, включає підрахунок, скільки їжі буде потрібно виробляти, щоб нагодувати населення планети в 2100 році, якщо поточні тенденції продовжаться. Як виявилося, майже на 80% більше, ніж було потрібно в 2010-му.

Приблизно 60% такого зростання випливає з факту, що на Землі буде більше голодних ротів. Згідно з даними Pew research, населення планети до 2100 року зросте до близько 10,9 мільярдів людей. Це на три мільярда більше, ніж живе сьогодні.

Дослідники вважають, що середня добова норма зросте з 2285 калорій на особу в 2010 році до 2425 Ккалорій в 2050 році.

Ще через півстоліття ця потреба збільшиться до 2538 Ккалорій. Це додаткові 253 Ккалорії, які можна отримати, з’ївши два великих банани чи порцію картоплі фрі. Але в глобальному масштабі це збільшення дорівнює потребам Індії й Нігерії разом взятих за 2010 рік. А в цих країнах того року жило 1,4 мільярда людей, згідно з даними Світового банку.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут