На Волині поліція перекрила канал незаконного експорту тютюнових виробів до країн ЄС. Про це інформують на офіційному сайті Волинської поліції, – передає сайт Володимира-Волинського “Княжий Град”.

Працівники Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції отримали інформацію про зберігання на території області партії цигарок для її подальшого незаконного переміщення через державний кордон України. Під час відпрацювання інформація підтвердилась. Проведеними заходами поліцейські встановили місце зберігання, канали надходження та канал збуту тютюнових виробів.

Так, правоохоронці з’ясували, що до міста Ковеля із сусідньої області заїхала вантажівка з цигарками, які надалі кількома партіями збираються незаконно експортувати до Польщі.

З метою належного реагування та документування протиправної діяльності за адресою знаходження партії цигарок було викликана слідчо-оперативна група Ковельського відділу поліції.

Під час проведення огляду місця зберігання поліцейські виявили та вилучили 42 тисячі пачок сигарет. Тютюнові вироби вже встигли підготувати до переміщення через державний кордон повз митний контроль, перевантаживши частину до іншого автомобіля.

На даний час вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут