Помело – екзотичний фрукт, який містить в собі багато корисних мікроелементів та вітамінів. До того ж цей фрукт низькокалорійний і його рекомендують вживати під час дієти.

Однак існує ряд протипоказань до вживання помело, адже в деяких випадках він може нашкодити організму, пише Країна Здоров’я.

Алергікам. Будь-які цитрусові викликають сильну алергічну реакцію у людей, схильних до цієї патології. Оскільки помело відноситься до сімейства цитрусів, то зі зрозумілих причин його слід виключити з раціону людини, що має непереносимість даних продуктів.

Людям, що страждають підвищеною кислотністю. Фруктова кислота, що міститься в плоді, активізує секреторну функцію шлунка, що призводить до подразнення запаленої слизової і може спровокувати гострий напад гастриту.

Ті, хто має виразку шлунка або дванадцятипалої кишки. Пацієнти з цими патологіями ні за яких обставин не повинні вживати в їжу помело. Ерозії і виразки на стінках шлунка під впливом агресивного кислоти знову можуть почати кровоточити, що може призвести до хірургічними ускладненнями.

Всім, хто змушений тривалий час приймати медикаменти. Помело впливає на всмоктуваність деяких лікарських препаратів. Про можливість поєднувати таблетки і екзотичні фрукти краще запитати у лікаря.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут