Захоплення гаджетами пов’язують з виникненням на шиї зморшок. Фахівці запевняють, що з кожним днем збільшується кількість людей, які мають проблеми з шиєю і спиною, що викликано використанням мобільних телефонів.

Про це інформують Cikavosti.

Часто ніхто і не здогадується, від чого виникає головний біль, дискомфорт в руках і плечах, підвищення респіраторних захворювань – це все стає наслідком використання пристроїв. Також медики виявили зв’язок між використанням смартфонів і появою зморшок на шиї, оскільки тривалий нахил голови вниз призводить до втрати еластичності шкіри. Також в п’ять разів більше втомлюються м’язи, ніж при вертикальній позі, що загрожує деформацією хребта.

Ситуація несе небезпеку насамперед дітям і підліткам, чия скелетно-м’язова система ще розвивається. Щоб мінімізувати ризики, лікарі рекомендують зменшувати час користування смартфоном. Для зниження напруги в шийному відділі потрібно дивитися на екран в положенні сидячи і утримуючи гаджет на рівні обличчя, а також необхідно виконувати вправи на розтяжку

https://cikavosti.com/mediki-rozpovili-v-chomu-nebezpeka-smartfoniv-dlya-zdorov-ya-i-krasi/#hcq=CioSyLr

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут