За незаконне полювання на території національного парку браконьєра покарали громадськими роботами та грошовим стягненням.

23 грудня Любешівський районний суд визнав винним любешівчанина у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання), і призначив йому покарання у вигляді громадських робіт строком 200 годин та ухвалив стягнути з нього на користь Любешівської районної громадської організації Українського товариства мисливців і рибалок 80 тисяч гривень майнової шкоди. Про це йдеться на сайті Судова влада України, пише Район.in.ua.

Ще чотирьох громадян, які притягувалися в цій справі до відповідальності, суд визнав невинними у зв’язку з недоведеністю вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, у вересні 2017 року п’ятеро осіб на території НПП «Прип’ять-Стохід» протиправно вполювали двох лосів і розчленували їхні туші. Браконьєрів затримали працівники лісової охорони поблизу місця події.

Усі обвинувачені, зазначається в повідомленні, в судовому засіданні не визнали своєї вини.

Суд погодився з думкою сторони захисту, що досудове розслідування в цьому кримінальному провадженні провели недбало, з порушеннями норм КПК. Вказана недбалість слідчих органу досудового розслідування, на думку суду, має бути предметом окремого розгляду.

Також суд констатував, що частину обвинувачення щодо усіх обвинувачених необхідно визнати такою, що не знайшла свого підтвердження в ході судового розгляду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут