СБУ блокувала масштабну протиправну схему одержання паспортів однієї з держав Європейського Союзу громадянами РФ та країн СНД.

Про це інформує сайт “Княжий Град” із посиланням на Службу безпеки України у Фейсбук.

Декілька мешканців західного регіону нашої країни налагодили механізм незаконної легалізації іноземців на території ЄС. Для своїх клієнтів ділки підроблювали документи, зокрема свідоцтва про народження, довідки про наявність родичів та архівні матеріали.
Вартість послуг з підготовки «пакету» становила від 2 до 5 тисяч євро.

Для безперешкодного розгляду документів і проходження інших етапів процедури набуття іноземного громадянства, організатори схеми залучили до протиправної діяльності посадовця зарубіжної консульської установи.

Світлина від Служба безпеки України.

Встановлено понад 2 тисячі осіб, переважно громадяни РФ та країн СНД, які намагалися використати нелегальний механізм отримання паспортів європейської країни.

Під час обшуків в офісних приміщеннях фігурантів справи правоохоронці виявили підроблені особові справи претендентів на отримання іноземного громадянства, а також комп’ютерну техніку та інші речові докази незаконної діяльності.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 та ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності причетних до схеми осіб.

Світлина від Служба безпеки України.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут