Існує популярна думка про те, що відмові від користування соціальними мережами може зробити життя кращим. Чи справді це так – розповіли американські науковці, і результати дивують!

За останні кілька років кількість досліджень про те, що соцмережі негативно позначаються на психічному стані людей, збільшилась у рази. Однак американські науковці вирішили стати на захист соціальних мереж та влаштували власний експеримент, пише Радіо Максмум.

Учені з Канзасу залучили 130 добровольців, який розділили на 4 групи у залежності від того, на скільки днів їм забороняли сидіти в соцмережах (від 4 до 28), а також на одну контрольну, яка продовжувала жити, як завжди.

Після дослідження кожен з учасників розповів про своє самопочуття, а також те, чи займався у вільний від мереж час. Покладаючись на відповіді, фахівці дійшли до висновку, що між тими людьми, які активно користувались Instagram та Facebook, і тими, хто відмовився від цих платформ, особливо не було різниці. Експеримент не дав відчутного ефекту, про який говорили попередні досліди.

Тому варто відмовлятись від мережі лише у тому випадку, якщо це справді впливає на ваше здоров’я.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут