Якщо ви завжди вважали, що лише куріння має негативний вплив на нас, то у нас є для вас несподівана новина. Виявилося, вчені порівняли куріння з самотністю. Дізнайтесь, що змусило науковців дійти до такого висновку!

За оцінками вчених, сьогодні тільки у Великобританії 9 млн дорослих людей страждають від самотності. А соціальна ізоляція щодня завдає організму такої ж шкоди як 15 викурених сигарет. В цілому, самотність підвищує ризики передчасної смерті АЖ на третину, пише maximum.fmУчені підкреслюють, що проблема самотності стосується не тільки літніх людей: вона актуальна для всіх вікових груп і має «сильний шкідливий вплив на здоров’я».

Особливо це стає помітним взимку, коли лікарні переповнені, а соціальні служби та лікарі загальної практики перевантажені, – підкреслює Джейн Каммінгс (Jane Cummings), глава медсестринської служби Англії.

Читайте також: Науковці дослідили, як куріння впливає на мозок

Експерти кажуть про «соціальну епідемію самотності», що охоплює все нові і нові шари суспільства. Вони закликають уряд до прийняття ініціатив, спрямованих на зменшення тягаря ізоляції громадян.

Лікарі та психологи рекомендують не втрачати контакти з родичами, друзями та сусідами, оскільки іноді навіть найпростіші соціальні дії можуть запобігти розвитку патологічних станів у людини і навіть врятувати йому життя.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут