Червона ікра покращує пам’ять, піднімає настрій і позитивно впливає на фізичну форму людини. Здатна активізувати мозковий кровообіг і регулювати вміст серотоніну – так званого гормону щастя.

Про це Gazeta.ua розповів Олександр Чистяков, голова Асоціації рибалок України.

Є три основні види ікри: осетрових риб – білуга, осетер, севрюга, стерлядь, шип; лососевих – кета, горбуша, нерка, чавича, кижуч, сьомга; частикових – сазан, судак, щука, вобла. До останніх також можна віднести кефалевих, сигових, тріскових, оселедцевих та ікру морського їжака.

“Ікра риб – смачний, цінний і корисний продукт. При цьому досить дефіцитний і дорогий. Майже вся вона однакова за складом і корисними властивостями. Міститься однаковий набір корисних для людини речовин. В цьому делікатесі немає жодної “зайвої” калорії. Вона містить багато білка – близько 30% і жиру – близько 15%, калорійність – всього 250 калорій на 100 грамів. Є велика кількість протеїнів, які легко засвоюються організмом”, – розповів Олександр Чистяков.

Ікра містить вітаміни A, B, C, D, корисні амінокислоти, мінерали, лецитин і фолієву кислоту. Лецитин допомагає виводити холестерин і живить нервові клітини, фолієва кислота бориться з анемією. Її жирні кислоти корисні для серцево-судинної системи,бо поліпшують кровообіг і знижують ризик утворення тромбів. Цей продукт рекомендують людям, які особливо потребують вітамінів, а також годуючим матерям і дітям.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут