Холону пору року важко уявити без гарячого напою, а особливо чаю з лимоном. Вважається, що він зміцнює імунітет та дозволяє швидко зігрітись, але чи справді такий напій корисний? Про всі переваги і недоліки читайте далі.

Про це повідомляє Радіо Максимум.

Ні для кого не таємниця, що гарячий чай з лимоном має чимало переваг, адже допомагає шкірі залишатись здоровою, а також зміцнює імунну та нервову систему. Однак і цей напій має не надто хороші властивості, які проявляють за надмірного споживання.

Шанувальникам чаю з цитриною варто зменшити кількість випитих за день горнят, адже їм загрожують поява карієсу та навіть виразка.

Річ у тому, що цей напій руйнує зубну емаль, роблячи зуби вразливішими та збільшуючи ризики появи карієсу. А надмірна кислотність постійно подразнює слизову оболонку кишківниками та шлунку. Також варто пам’ятати, що чай має сечогінний ефект, тому з організму вимивається більша кількість мінеральних речовин та кальцію. Відтак, замість користі для шкіри можна отримати не надто хороший стан нігтів та волосся.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут