Депутати Володимир-Волинської міської ради Ірина Мельник і Максим Климюк «проштовхнули» на сесії міськради земельні питання для особистих інтересів. Про це інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

Через сімейні стосунки Ірини Мельник з власним чоловіком, а також робочі стосунки Максима Клим’юка з Олегом Борбелюком, вони мали б не брати участь у голосуванні через корупційну складову.

Депутата Максима Клим’юка з засновником АТП Олегом Борбелюком пов’язують не лише робочі стосунки на меблевому підприємстві «Гербор-Холдінг» та «BRW-Україна», а  й спільні партії «Наш край» та «Партія регіонів». Не виникає сумнівів і щодо ймовірної співпраці на одному з інформаційних порталів у княжому місті: Олег Борбелюк тут веде особисту відеорубрику, а Максим Клим’юк згадується у третині усіх матеріалів, наявних на сайті.

Тісна співпраця депутата з підприємцем не завадила Клим’юку на сесії міської ради підтримати дозвіл на продаж понад 12 000 квадратних метрів орендованої землі ПрАТ «Володимир-Волинське АТП 10707».

Депутатка від ВО «Свобода» Ірина Мельник «проштовхнула» мінімальну вартість продажу з аукціону понад пів сотні м2 у комерційній будівлі її чоловіка на вулиці Ковельській, 100А. Затверджена депутатами стартова ціна землі починається від 1 660 гривень за 55 м2.

Чи зможуть депутати Володимир-Волинської міської ради Максим Клим’юк та Ірина Мельник підтримувати не тільки питання своїх родичів та друзів, чи понесуть відповідальність за свої голосування, і чи займуться цим питанням контролюючі органи, – побачимо згодом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут