До новорічних свят залишилося зовсім небагато часу. Традиційно, окрасою кожної домівки у новорічно-різдвяний період традиційно є ялинка. Незважаючи на можливість придбати штучну ялинку,воно не замінить справжнє дерево.

Про це пише ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Колектив ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» закликає жителів не порушувати закон та легально купити новорічні ялинки. Для того, щоб забезпечити мешканців новорічними красунями працівники лісництв вирощували їх протягом 7-ми років на спеціальних плантаціях. Придбати новорічні красуні можна з 23 грудня на території Державного підприємства «Володимир-Волинське ЛМГ» за адресою м. Володимир-Волинський вулиця Ковелька 130.

Ціна звичайного новорічного деревця коливатиметься від 70 до 350 гривень залежно від висоти. Так, ялина висотою до метра вартуватиме 70 гривень, від 1 до 1,5 метра – 100 гривень, від 1,6 до 2 метрів – 150 гривень. Охочим придбати ялинку «ростом» від 2 до 2,5 метрів дерева вартуватимуть 200 гривень, новорічні красуні висотою до 3 метрів – 250, а ялини висотою від 3 до 5 метрів обійдуться для покупців у 350 гривень.
Зважаючи на те, що знайти ліс на Волині – не проблема, для багатьох жителів області виникне спокуса самостійно пошукати лісову красуню.

Наголошуємо: кожному варто пам’ятати, самовільні рубки – незаконні і караються штрафом. За незаконнузрубану ялинку порушник притягається до адміністративної відповідальності, при цьому накладається штраф від 510 до1020 гривень, а посадові особи ризикують заплатити за таке порушення від 2550 до 5100 гривень. Також порушнику доведеться компенсувати розмір заподіяної шкоди, який залежить від місця незаконної рубки та діаметра дерева – від 279 до 2254 гривень.

ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» закликає громадян легально купувати новорічні ялинки, адже це зручно, практично, недорого і головне – без порушення законів та ризику бути оштрафованим.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут