У Володимир-Волинський привезли Вифлеємський вогонь. Зустріч дружніх народів Республіки Польща та України відбулася посередині митних пунктів пропуску «Устилуг» та «Зосін» сьогодні, 18 грудня, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

На україно-польському кордоні зустрілися представники влади, духовенства, громадських організацій, учнів шкіл міста Володимира-Волинського та представники польського Грубешова.

Українську делегацію на урочистій передачі вогню представили заступник міського голови Ярослав Матвійчук, секретар міської ради Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук та волонтер Корпусу Миру США Олунд Лейла Марі, яка працює у міській раді з жовтня.

Польська і українська делегації помолилися за мир та співдружність сусідніх країн і прочитали молитву «Отче наш».

Після офіційних привітань, представники обох країн заспівали народні колядки та пісні, а наприкінці – обмінялися подарунками.

До слова, уже 24 роки поспіль члени Пласту привозять Вифлеємський Вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни.

Саме Вифлеємський вогонь символізує прийдешні свята, затишок і все тепле та хороше, з чим нам асоціюється Різдво.

З початком ООС пластуни вже п’ятий рік передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут