Гороскоп 2020 підкаже, кому із знаків Зодіаку посміхнеться удача в році Білого, або Металевого Щура.

Про це інформує УНІАН.

Відомий астролог Павло Глоба впевнений, що три представники зодіакального кола зможуть виконати в 2020-му році найзаповітніші і навіть потаємні бажання, передає “РБК Україна”.

Близнюки

Астролог вважає, що у представників цього знака у наступному році все буде виходити граючи. Фахівець рекомендує Близнюкам бути сміливішими і впевненішими у своїх бажаннях, оскільки дуже висока ймовірність їх здійснення. Але важливо пам’ятати, що у 2020-му році погані думки теж можуть матеріалізуватися, тому негатив краще відкидати.

Стрільці 

Стрільці будуть справжніми пестунами долі. Положення планет принесе їм удачу та успіх у будь-яких починаннях. І навіть найзаповітніші мрії, про які вони й думати боялися ще в 2019-му, можуть матеріалізуватися. Астролог рекомендує під бій курантів загадати найпотаємніше бажання.

Козеріг

Для представників цього знаку дуже висока ймовірність здійснення бажань, пов’язаних з матеріальними благами. Астролог впевнений, що в році Білого Пацюка перед Козерогами відкриються фінансові потоки. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, зможуть отримати солідну винагороду за свої труди.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут