У Володимирі-Волинському переглянуть вартість холодної води та послуг з водовідведення. Про це повідомив начальник Володимир-Волинського управління водопровідно-каналізаційного господарства призначений Сергій Луцюк, – передає сайт “Княжий Град”.

Вартість для населення встановлюється згідно постанов НКРЕКУ (Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг).

Відповідно до повідомлення, розміщеного на сайті УВКГ, основні причини , що вплинули на ріст собівартості централізованого водопостачання та водовідведення  –  постійне зростання основних складових, зокрема прожиткового мінімуму , розміру мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії (відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», що функціонує за європейськими стандартами запущений 1 липня 2019 р.), а також зростання матеріальних витрат у зв’язку зношеністю мереж.

«На сьогодні діючі тарифи збиткові. Збитки по основній діяльності станом на 1.10.2019 р. склали 1683,7 тис. грн. в т. ч. централізоване водопостачання 923,1 тис. грн. централізоване водовідведення 760,6 тис. грн», – йдеться на сайті УВКГ.

Пропонується проект тарифів на 2020 рік:

Для населення:

Централізоване водопостачання 10,75грн. за куб. м. (без ПДВ)

Централізоване водовідведення 14,95 грн за куб. м . (без ПДВ)

Для інших споживачів:

Централізоване водопостачання 10,83грн за 1 куб. м. ( без ПДВ)

Централізоване водовідведення 15,14грн. за 1 куб м. (без ПДВ)

Підвищення тарифів на послуги з централізоване водопостачання та водовідведення для соціально незахищених верств населення буде компенсоване державою через монетизацю пільг і субсидій.

УВКГ просить споживачів вчасно розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення.

Зміни тарифів планують після засідання виконкому.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут