Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Волинській області, спільно із працівниками єгерської служби Рожищенської громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) та працівниками поліції ДОП Рожищенського ВП ГУНП у Волинській області, відповідно до наказу Державної екологічної інспекції у Волинській області № 317 від 25.11.2019 року проведено рейдову перевірку на території мисливських угідь Рожищенської г/о УТМР.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекції у Волинській області.

Під час проведення рейдової перевірки 15.12.2019 року, в мисливських угіддях, неподалік с. Башова, урочище «Моново» на території лісового масиву ДП ДГ «Перше травня» квартал № 4 було виявлено труп самця «Лося», орієнтовною вагою біля 300 кг. Про даний факт було повідомлено правоохоронні органи.

По прибуттю правоохоронних органів та працівників ветеринарної служби на місце події, та при огляді трупа самця «Лося» з лівої сторони туші, у верхній частині над хребтом зі сторони лопатки, було виявлено проникаючий отвір, орієнтовним діаметром  біля 2,0 сантиметрів.

У зв’язку з тим що, туша «Лося» мала їдкий (трупний), неприємний запах, прийнято рішення про її  утилізацію. Наразі тривають слідчо-оперативні дії по виявленню винних осіб.

Наголошуємо, що полювати на лося ЗАБОРОНЕНО, відповідно до чинного Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.12.2017р. №481 «Лось європейський» занесений до Червоної книги України.

Відповідно до ч.1 ст.248 КК України, полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, – карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Якщо Ви стали свідком незаконного полювання, добування диких тварин просимо повідомляти Державну екологічну інспекцію у Волинській області за телефоном гарячої лінії: 0332 72 33 96.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут