Луцький автозавод «Богдан Моторс» у 2020 році почне випускати нові моделі електричних автобусів. З наступного року електробус «Богдан» зможуть постачати до Європи. Остаточна ціна буде відома перед початком серійного виробництва.

Новий «Богдан» матиме 12 метровий кузов із нержавіючої сталі і абсолютно низький рівень підлоги. Автобус призначений для перевезення пасажирів по міських маршрутах. Пасажиромісткість складе не менше 80 пасажирів, – повідомляє «Перший», з посиланням на «Auto Consalting».

За словами розробників, характеристики електробуса залежати від комплектації: пробіг на одній зарядці від 200 км, Сумарна потужність двигунів 260 кВт, максимальна швидкість більше 70 км / ч.

При виготовленні електричного автобуса «Богдан» будуть використовуватися європейські складники. Поява в модельному ряду електричного автобуса «Богдан» відкриє компанії перспективний ринок Європейського Союзу. Як відзначають розробники, ціна на електробус буде нижчою за європейські аналоги, хоча буде якісніша.

До слова, луцький автозавод вже має досвід у виробництві екологічного громадського транспорту: електробус «Богдан А70100» було виготовлено у співпраці з польськими фірмами «Ursus» і «Enika». Зараз він успішно експлуатується на маршрутах міста Люблін. Крім того, «Богдан» виробляє 12-метрові кузови електробусів для французької компанії Bluebus, з якою у 2019 році був укладений новий контракт на постачання продукції.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут