Експерти повідомляють, що характер людини легко визначити за кольором очей. Так можна передбачити реакцію співрозмовника і сформувати потрібну лінію поведінки під час спілкування з ним.

Вчені розробили трактування і стверджують, що наявність чорних очей у людини говорить про її гострий розум, щирість і здатність зберігати чужі секрети. Люди з карими очима мають позитивне ставлення до життя та проблем, які зустрічаються на їх шляху. Впевненість у власних силах, допомагає їм знайти рішення в будь-якій важкій ситуації, але вони не завжди можуть описати свої хороші якості з-за труднощів самовираження, пишуть Cikavosti.

У людей з зеленими очима високі інтелектуальні здібності і завжди гарний настрій, але у них високі почуття заздрості і ревнощів, що заважає в дружбі. Блакитноокі люди вважаються екстравертами і в компанії стають центром уваги.

Вони можуть підтримати будь-яке спілкування, адже мають гостро розвинуте почуття тактовності. Володарі сірих очей відрізняються холоднокровністю і витримкою. Такі люди доброзичливі, мають гострий розум і розвинену інтуїцію, не приймають рішення під впливом почуттів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут