13 листопада 2019 року ЗОШ №1 м. Володимира-Волинського відзначила свій 80-річний ювілей.

З нагоди цієї вагомої події святкова шкільна зала зібрала педагогів, випускників, учнівську молодь, ветеранів педагогічної праці та чимало інших почесних гостей, пише сайт Володимира-Волинського.

Привітати колектив закладу із поважним ювілеєм прийшли  й перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, керуюча справами  Ірина Ліщук і начальник управління освіти, молоді  та спорту виконавчого комітету міської ради Вячеслав Петрук.

Розпочали із перегляду відеофільму про історію навчального закладу. Згадували усіх тих, хто творив шкільну родину – директорів, педагогів, талановитих випускників, адже за 80 років з її стін вийшло багато відомих та знаних людей краю.

– Мені сьогодні особливо приємно бути разом із вами, і як випускнику цієї школи, і як колезі, адже певний час я працював у цьому прекрасному колективі, – зазначив у вітальному слові Ярослав Матвійчук. – Дякую за вашу нелегку роботу та бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди й добра.

Також, з нагоди 80-річчя з часу заснування школи, Ярослав Анатолійович вручив педагогам низку нагород обласного та місцевого рівнів.

За сумлінну працю, високий професійний рівень, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди свята – ювілею Володимир – Волинської загальноосвітньої школи №1 Подяками міського голови відзначено:

– Гоц Катерину Вікторівну – заступника директора з навчально-виховної роботи;

– Кардаша Петра Васильовича – вчителя трудового навчання;

– Католик Людмилу Леонідівну – вчителя музичного мистецтва;

– Кузьмича Андрія Миколайовича – вчителя фізичної культури;

– Майоренко Ольгу Семенівну – вчителя початкових класів.

Подяками голови обласної ради нагороджено Ларису Володимирівну Пасальську та Василя Леонідовича Горбача.

Привітання, що линули сьогодні від численних гостей, перепліталися із музичними і танцювальними концертними номерами у виконанні учнів школи-ювілярки, які гармонійно доповнили святкову атмосферу.

           

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут