У Володимирі-Волинському планують побудувати багатоповерхівку для потреб працівників місцевого відділу поліції.

Про це стало відомо під час засідання сесії Володимир-Волинської міської ради 12-го грудня, пише БУГ.

Депутати одноголосно проголосували за проєкт рішення про виділення земельної ділянки під будівництво.

Як розповів начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик, йдеться про земельну ділянку на вулиці Луцькій, неподалік від будівлі колишнього молокозаводу. Земля виділяється головному управлінню поліції у Волинській області. Воно буде і замовником робіт.

Квартир буде близько 50, зазначив Петро Саганюк. Їх отримають працівники місцевого відділу поліції.

Як зазначив Бобик, квартири надаватимуться згідно з чергою. Є черга у відділі поліції, також працівники стоять на черзі на отримання житла у міській раді.

“Це потрібно з метою соціального забезпечення працівників поліції і утримання кадрів. Є черга працівників, які дублюються в міськраді. В нас, наприклад він перший, у міськраді 32-ий, “, – розповів начальник поліції.

Станом на сьогодні у відділі поліції працює 96 працівників.

1 КОМЕНТАР

  1. Біля педколеджа побудували. Хоч один зивчителів там квартиру отримав? Таткові сини- так! Законно? Ключі вручили всім: чужим, своїм, приближеним. Таємно так смертний з татком поприїжджали. Тепер викладача пенсіонера з гуртожитка виганяють. А йому там пообіцяли квартиру. То де ж вона?
    Поліцаям дадуть, деяким, своїм- щоб пригодувати. В обхід черги: лікарі, вчителі, сироти, інваліди , чекатимуть століттями?

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут