Житель Нововолинська Павло Медина – серед 30-ти кращих молодих українців за версією “Kyiv Post”. Про це інформує сайт “Княжий Град”.

Своїми враженнями від такої нагороди поділився Павло на своїй сторінці у Фейсбук.

“Неймовірно щасливий бути серед цих 30 людей, які зробили значний внесок у розвиток України, Хочеться подякувати кожному з них за те, що вони роблять, і за те, скільки сил і натхнення вкладають, а також побажати ще більшої мотивації творити зміни далі”, – написав Павло Медина.

Церемонія TOP 30 UNDER 30 від Kyiv Post об'єднала несамовитих людей, які змінюють країну вже сьогодні.Міністри, митці,…

Опубліковано Pavlo Medyna Середа, 11 грудня 2019 р.

Павло Медина заснував у Нововолинську молодіжний ресурсний центр «Нові крила». Це простір, де молоді люди можуть збиратися для соціальних заходів або працювати над ідеями соціальних підприємств, які вони можуть реалізувати самостійно. 

Павло разом із небайдужою молоддю створили кілька подібних просторів, серед яких “Мистецький двір” на території Нововолинського електромеханічного коледжу та SELO HUB в селі Лежинця в Іваничівському районі.

Зараз Павло Медина є заступником голови молодіжної ради Волинської ОДА, де він розробляє програми для молоді в області.

Нагорода Топ-30 присуджується молодим українцям, які досягли видатних результатів у різних галузях. Її заснували у 2016 році. Відтоді 30 молодих українців отримують її щороку. До списку переможців 2019 року, обраного співробітниками «Київ Пошти» та минулих переможців, увійшли вчителі, вчені, правозахисники, політики, засновники стартапів, зірки шоу-бізнесу та успішні керівники з інших галузей.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут