Працівники «Укрзалізниці» зливали «дизель» із тепловоза і перепродавали колегам, які влаштували незаконний бізнес.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

У період з 16 жовтня 2018 року до 12 квітня 2019 року на території залізничної станції «Ізов» , що у селі Рокитниця Володимир-Волинського району старший оглядач-ремонтник вагонів ВСП «Експлуатаційне вагонне депо Ковель» купував та перепродавав дизельне паливо.

Одружений чоловік, який  має на утриманні два малолітніх дітей, за цей період часу придбав у машиністів тепловозу підрозділу «Локомотивне депо Ковель» 1950 літрів палива. Його машиністи незаконно зливали з паливного баку тепловоза, і підприємливий покупець про це знав.

Чоловік купував у машиністів «дизель» за ціною 18 гривень за один літр. Перепродавав пальне дорожче – за ціною від 20 до 22, 50 гривень за один літр. «Точка продажу»діяла у одному з гаражів по вулиці Академіка Глушкова у Володимирі-Волинському.

Старшого оглядача-ремонтника вагонів визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 198 КК України, та зобов’язали сплатити штраф в розмірі 1177 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20 009 гривень.

Також на нього поклали процесуальні витрати на суму понад 2 800 гривень.

*Головне зображення – ілюстративне 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут