Раніше судимий за шахрайство, крадіжку та розбій чоловік буде під пильним наглядом Володимир-Волинських правоохоронців. Про це йдеться в ухвалі Володимир-Волинського міського суду, – інформує сайт «Княжий Град».

Житель Володимира-Волинського, який 29 жовтня 2018 року звільнився з місць позбавлення волі за шахрайство, крадіжку та розбій, прибув на постійне місце проживання у Володимир-Волинський.

З того часу зарекомендував себе з негативної сторони: спілкується з сумнівними особами, ніде не працює, агресивний і продовжує вести антигромадський спосіб життя. На нього неодноразово писали заяви мешканці міста, з ним проводили профілактичні роботи, але – все марно.

Із травня 2019 року чоловік вчинив п’ять адміністративних порушень, серед яких: двічі – вчинення домашнього насильства, двічі – злісна непокора розпорядженням поліцейського при виконанні службових обов’язків та порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою.

Крім того, з 12 жовтня 2019 року чоловіка поставили на облік Володимир-Волинського відділу поліції як сімейного насильника.

З огляду на це, суд встановив адміністративний нагляд поліції за чоловіком на один рік із забороною виїзду за межі району без дозволу правоохоронців.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут