У наш час здоров’я «коштує» недешево, особливо, якщо воно трошки похитнулося. Купувати собі різні лікарські засоби в аптеках – занадто велике і дороге задоволення.

До того ж в умовах нинішньої економічної ситуації ціни ростуть буквально по годинах, а не по днях. В першу чергу, це актуально для тих, хто хворіє часто. На покупку таблеток йде велика частина бюджету. Давайте дізнаємося, як правильно зробити так, щоб не залишити всі свої грошові накопичення в аптеці і не набратися ще більших проблем?

Як знизити витрати на препарати: 10 найефективніших способів:

1. Не запускайте свою хворобу. Як часто буває, при наявності перших ознак появи застуди ми сподіваємося на те, що все пройде через кілька днів само собою. Тим більше, що лікарняний брати ніколи, адже потрібно все працювати і працювати. Закинули якихось кілька таблеток, трошки полегшало й добре. Але насправді ви повинні знати, що від таких недо-лікувань людський організм починає слабшати і в найближчому часі болячки тривають. Відповідно, на них потрібно витрачати великі кошти і особистий час. Підходимо до висновку, що краще відразу доводити справу до кінця. Якщо ви захворіли, то обов’язково лікуйтеся відразу. В кінці ваш організм віддячить вам за це.

2. Не радьтеся з аптекарями-фармацевтами. Насправді найчастіше за ліками ми вирушаємо не в лікарню до лікаря, а безпосередньо в першу-ліпшу аптеку, і просимо фармацевта дати щось «від голови». Але ви повинні усвідомлювати той факт, що головне завдання продавця полягає далеко не в тому, щоб вилікувати вас. Йому потрібно просто, як можна більше продати ліків. Звичайно ж, провізори знають багато, але ніякої відповідальності за ваше здоров’я вони не несуть, так само, як і за лікування. Відповідно, не ведіться на фрази «ось цей препарат найкращий і ефективний». Краще купувати саме те, що призначив вам лікар.

3. Порівнюйте ціни в різних аптеках. Коли вам видадуть рецепт з потрібними лікарськими засобами, не варто відразу ж поспішати в найближчу аптеку. Спочатку потрібно обдзвонити хоча б кілька мереж аптек, щоб запитати, які розцінки у них на такі ліки, і тільки після цього відправляйтеся за покупкою препаратів. А взагалі, порівняти ціни в найближчих аптеках поруч з вами можна на сторінках сайту https://compendium.com.ua/.

4. Не варто купувати те, що неефективне. Насправді більшість лікарських засобів не приносять ніякої користі, а купувати їх – тільки витрачати зайві кошти. Це ще один привід не бігти в аптеку, купуючи все підряд, а максимально докладно вивчити питання.

5. Не потрібно дублювати препарати. Найчастіше люди лікуються від застуди самі, і запивають головний біль різними розчинними порошками, що знімають всі симптоми одночасно. Вони коштують чимало, але в реальності ці препарати окремо набагато дешевші, ніж всі в одному пакеті. По-перше, не потрібно слухати рекламу. Дорогі ліки з тієї причини і дорогі, що занадто багато коштів пішло на їх ефективне просування.

6. Не приймайте препарати «про всяк випадок». Наприклад, продумайте, чи потрібен взагалі вам якийсь пробіотик, якщо можна обійтися правильним харчуванням.

7. Пам’ятайте про профілактичні методи. Найбільш дорогими захворюваннями є саме ті, які запущені. Якщо своєчасно обстежуватися і виявити проблему, можна «врятувати» свій гаманець.

8. Застосовуйте фізіотерапевтичні можливості. Йдеться про лікування за допомогою різних фізичних і природних факторів. На жаль, їм не приділяють належної уваги, але ж це зовсім недорогі процедури, які дозволять не допустити загострення хронічних захворювань.

9. Обов’язково ведіть реєстр своєї домашньої аптечки. Регулярно проводьте ревізію в своїй аптечці. Важливо викидати прострочені препарати і створювати список з рештою. Також вказуйте термін придатності препаратів. І беріть цей список з собою по приходу до лікаря. Можливо, у вас є деякі ліки, які підходять в цьому випадку.

10. Не хворіти! Найголовніший метод того, як можна заощадити на ліках, – дотримуватися здорового способу життя. Згідно статистичних даних, люди такого типу витрачають на ліки в 7 разів менше коштів. Якщо ви будете дотримуватися таких основних трьох правил, як: активні фізичні навантаження, правильне харчування, відпочинок, тоді будете по-справжньому щасливими і здоровими.

Будьте здорові і не хворійте!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут