Будівлю Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, востаннє перевіряли 5 років тому – у червні 2014 року.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прибув до Одеси через пожежу в коледжі, в результаті якої загинули 10 осіб.

«Уряд створив комісію з розслідування причин пожежі в Одесі. Ми обов’язково розберемося. Результати розслідування – до 20 грудня. Винні будуть покарані», – повідомив Гончарук.

Читати також: В Одеському коледжі внаслідок пожежі загинули люди: деталі

За словами прем’єра, остання перевірка будівлі коледжу на пожежну безпеку відбулася п’ять років тому – в червні 2014 року.

«Тоді виявили основні порушення, а в цьому році будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Це абсолютно неприпустимо», – наголосив прем’єр.

Також Гончарук повідомив, що за дорученням президента до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури.

Ми інформували, що вранці 4 грудня на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу коледжу в Одесі виникла пожежа, площа якого досягла 4 тис. кв. м. Повідомлялося, що пожежа могла виникнути через проблеми з проводкою, яка не змінювалася з 1966 року.

Читати також: У приміщенні Карпюка у Володимирі – розважальний центр без документів

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут