Аби поглянути на масштаби обміління озера Світязь, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 5 грудня 2019 року здійснив робочу поїздку в Шацький район.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА, – передає сайт Володимира-Волинського “Княжий Град”.

У серйозності проблеми Юрій Михайлович переконався на власні очі, оглянувши змілілу берегову лінію озера зі сторони села Світязь, де вода відійшла вже на понад 30 метрів від берега. Тому вже найближчим часом на Волинь запросять спеціалістів зі столиці, аби достеменно з’ясувати причини обміління та шляхи вирішення проблеми.

Користуючись нагодою, очільник області оглянув як триває робота з облаштування центрального пляжу та вул. Набережної у селі Світязь. Сьогодні там ще тривають роботи, які завершать до кінця грудня. Нині ж облаштовано вже 2 км пляжу (до наметового містечка) та триває ремонт дороги до місцевої автостанції.

Зокрема, роботи з облаштування набережної зони озера розпочали ще минулого року і підійшли до цього комплексно, аби повністю упорядкувати і центральний пляж, і пішохідну зону, і дорогу.

Так, центральний пляж вдалося влаштувати завдяки керівництву Шацького національного парку, а саме його директорці Марії Володимирівні Христецькій. Парасольки, посіяна трава, завезений пісок – все стало можливим через співпрацю із представниками бізнесу, з якими адміністрація Шацького НПП заключила договори.

Частину дороги відремонтувати у минулому році, цього ж року у вересні продовжили ремонт до туристичної бази відпочинку. Замовник робіт – департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Слід зауважити, що роботи виконано комплексно, адже паралельно облаштовують тротуар та вуличне освітлення.

Єдине, що потребує ще благоустрою – це територія так званого місцевого ринку, яку влада планує ще впорядкувати.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут