Щоб успішно попрощатись із старим роком – новий треба зустрічати з оновленою оселею. Якщо на ремонт не завжди вистачає грошей, то простенький новорічний декор, виготовлений власними руками, по кишені абсолютно всім. Якщо ви шукаєте креативні ідеї для новорічного декору – читайте наш матеріал.

Про це

  • Різдвяний вінок
  • Гірлянди в пляшці
  • Наліпки та стікери
  • Малюнки на склі
  • Блискітки

Часто абсолютно звичайні та непримітні речі можна перетворити на цікаву новорічну прикрасу.

Ідеї для новорічного декору

Сам вінок не назвеш незвичним елементом декору. Навпаки – прикрашати вхідні двері красивим вінком є традицією, яка має давнє коріння. Проте уявити собі свята без цього елементу декору з кожним роком стає все важче.

Для цього вам потрібно купити кілька складових:

  • кругла основа з дроту або щільного картону (можна купити готове коло);
  • хвойні гілки та “дощик” для намотування на основу;
  • дрібнички. Це можуть бути фрукти, шишки, ягоди, кульки, стрічки або бантики;
  • термоклей. Щоб уся композиція трималась купи.

Ціна готового вінка – від до 200 до 500 гривень.

Ще один обов’язковий атрибут для Нового року – гірлянди. Проте, традиційне розвішування гірлянд по кімнаті вже давно стало банальністю. Вихід? Помістити їх в порожні скляні пляшки та розставити по всьому дому. Важливо: використовуйте гірлянду, яка не нагрівається до високих температур та вимикайте їх на ніч.

Внутрішні гірлянди можна придбати від 79 гривень.

Каміни, конвектори та кондиціонери – як комфортно пережити холод, не пересушуючи повітря.

В кожному супермаркеті ближче до кінця року можна придбати наліпки у вигляді ялинки, сніговика чи Санта Клауса. Можна виділити для них окрему частину стіни в коридорі чи вітальні та створити цілу композицію, яка перетвориться в фотозону.

Ціни на великі та красиві наліпки коливаються на рівні 300 гривень.

За допомогою зубної пасти можна перевірити свої здібності художника на вікні чи дзеркалі. Окрім самої пасти вам знадобиться зубочистка та шматочок поролону. Малюнок ялинової гілки чи кролика в лісі можна створити самому або використати спеціальні трафарети.

Якщо ви все-таки сумніваєтесь в своїх здібностях до малювання, можна придбати спеціальні наліпки на скло від 140 гривень.

Ось вже кілька років підряд модними залишаються блискітки. Звісно можна просто купити готові блискучі прикраси на ялинку. Або взяти кілька баночок різнокольорових блискіток і клей-спрей. В такому випадку навіть порожню пляшку від шампанського легко перетворити у витвір мистецтва.

Різної форми та кольору блискітки коштують коштують від 25 гривень за пакет.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут