Експерти, вивчивши дані, розповіли про користь сну без спідньої білизни. Як з’ясувалося, люди, які віддають перевагу спати голяка, набагато здоровіші, ніж ті, хто вирушає в ліжко в піжамі, трусах або шкарпетках.

Про це інформують Cikavosti.

Сон без одягу допомагає боротися з безсонням. Це довели австралійські вчені, вияснивши, що голе тіло швидше віддає тепло, відповідно знижується його температура, що допомагає швидше заснути, а при наявності білизни або одягу тканина виступає своєрідним бар’єром. Також це допомагає отримувати більш тривалий і глибокий сон, що дозволяє організму повноцінно відпочити і зміцнити здоров’я. Природне охолодження тіла сприяє зменшенню рівня вироблення кортизолу, який збільшується в стресових ситуаціях. При останніх людина відчуває бажання їсти жирну їжу, що в майбутньому відбивається на фігурі. Таким чином сон голяка дозволяє зберегти тіло струнким і підтягнутим.

Відсутність одягу під час сну також допомагає зберегти здоров’я статевих органів як у чоловіків, так і у жінок. «Секрет» полягає в циркуляції повітря, яке запобігає розвитку вологого середовища для бактерій, а також відпочинку інтимних місць від білизни, яка може стискати. На завершення експерти називають запобігання старіння. Річ у тім, що здоровий і нормальний сон провокує вироблення гормону росту і мелатоніну, що володіють омолоджувальним ефектом, а піжама, шкарпетки або нижня білизна можуть послужити причиною частого пробудження серед ночі внаслідок відчуття дискомфорту.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут