Ковельчанин на власній присадибній ділянці виростив особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс загальною масою 13,01 грама, який в подальшому зберігав у будинку на печі та горищі.

Походження «травички» пізніше підтвердила й судова експертиза. Саме там суху перемелену речовину рослинного походження знайшли поліцейські під час огляду будинку, пише “ПроКовель”.

 У судовому засіданні обвинувачуваний, інвалід другої групи, який стоїть на обліку у психіатра і за висновком судово-психіатричного експерта не є здатний повною мірою усвідомлювати свої дії та керувати ними, стверджував, що зберігав наркотик лише для власного вживання, а не для збуту.
 Ковельський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у скоєні злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 309 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 (п`ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн.
 Також суд ухвалив стягнути з нього у дохід держави тисячу 144 грн процесуальних витрат за проведення експертизи. А речовий доказ у справі, наркотичний засіб – канабіс загальною масою 13, 01 г, що переданий до камери зберігання речових доказів Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області за постановою слідчого від 10.02.19 р., – знищити.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут