В Одесі 4 грудня сталася масштабна пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Остаточна кількість жертв трагедії – 16 осіб, тіла 10 осіб поки не ідентифіковані. Всього постраждали 47 людей.

Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу завершилися 14 грудня о 8:00 ранку, повідомили у пресслужбі ДСНС.

Заступник міського голови Одеси Андрій Котляр на своїй фейсбук-сторінці повідомляв, що в результаті пожежі постраждалих – 47 осіб, з них загиблих – 16 осіб.

Станом на сьогодні пошукова операція завершена. Розпочато ремонтно-відновлювальні роботи,
– написав Котляр на своїй сторінці у фейсбук.

Всього за весь час медична допомога була надана 33 постраждалим в результаті трагедії особам: 18 підліткам, 15 дорослим (в тому числі – 7 пожежникам), 2 людей померли у лікарні.

Правоохоронці і судмедексперти продовжують ідентифікацію загиблих.

Вранці 12 грудня у ДСНС повідомила, що тіла 4 людей знайшли у середу, 11 грудня: 1 тіло – о 18:25, друге тіло – о 22:30, тіла ще двох жертв – о 23:37, тож кількість загиблих зросла до 16. У лікарнях досі залишаються 8 осіб.

Жертви пожежі в одеському коледжі на Троїцькій: список

Наразі відомі імена 10 загиблих із 16. Зауважимо, що офіційно поліція ідентифікувала лише 4 загиблих, всі інші дані наводить мерія міста, пише “Думская“.

 • Ксенія Бабенко – 17-річна студентка. Під час пожежі вона вистрибнула з вікна, її привезли в лікарню в агональному стані. Ксенія померла через 15 хвилин після госпіталізації і стала першою жертвою трагедії.
 • Коваль Марина Володимирівна, викладачка коледжу 1963 року народження. Жила в Овідіопольському районі. Востаннє жінка виходила на зв’язок о 7 ранку 4 грудня, а вже о 14 її телефон не працював.
 • Бортюк Ганна Леонідівна, викладачка коледжу 1976 року народження. За словами очевидців, вона до останнього виводила учнів із палаючої будівлі.
 • Кирило Трофимчук – 16-річний студент. У момент пожежі хлопець перебував на 5 поверсі – він повинен був мати лекцію з вищої математики. Останніми його словами своїм рідним були: “Я задихаюся”.
 • Наталія Третьякова – 48-річна завідувачка відділення права коледжу. Її тіло 11 грудня опізнали родичі.
 • Рятувальник Сергій Шатохін, який допомагав гасити вогонь, помер у лікарні 7 грудня. Сергій Шатохін по драбині ліз на третій поверх будівлі, щоб розвідати ситуацію. У цю хвилину з вікна вистрибнула студентка, вони двоє впали вниз.
  • Беженар Олена – лаборантка коледжу 1995 року народження. Її тіло рятувальники знайшли 7 грудня.
  • Іванович Галина – заступниця директора Інституту морської біології, 1954 року народження. Працівники ДСНС виявили тіло 9 грудня.
  • Соловей Віра – 1951 року народження.
  • Тарасова Наталія – 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії.

  Наразі поліція офіційно ще не ідентифікувала 10 тіл. Названих вище людей опізнали за особистими речима.

  Проводяться експертизи ДНК, без цього рідні відмовляються ховати своїх загиблих,
  – зазначила віцемер Одеси Світлана Бедрега.

  Дехто із зниклих дзвонив рідним і прощався. Крім того, у лікарнях залишається 8 постраждалих у пожежі. Загалом внаслідок трагедії постраждали понад 30 осіб.

  Одеська ОДА виділить постраждалим і сім’ям загиблих під час пожежі компенсації  на 3 мільйони гривень. Водночас уряд вже виділив 4 мільйони гривень – по 200 тисяч  родинам загиблих під час пожежі і по 50 тисяч гривень травмованим.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут