Тривають роботи на ділянці автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500), де проводиться поточний середній ремонт. У селі Суходоли підрядне підприємство ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс” влаштовує місце для проведення габаритно-вагового контролю транспортних засобів.

Про це повідомляє пресслужба САД у Волинській області.

Габаритно-ваговий контроль (ГВК) – це контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів. На волинських автошляхах ГВК здійснюється обласними управліннями Укртрансбезпеки та патрульної поліції.

Всього на автошляхах державного значення Волинської області вже обладнано 10 таких місць.

Нагадуємо, що перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов’язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до відповідної служби автомобільних доріг або Укравтодору із заявою про видачу погодження маршруту. За наявності такого погодження потрібно отримати відповідний дозвіл у підрозділі Національної поліції.

Разом з тим, звертаємо увагу перевізників на те, що відповідно до частини другої ст.  132-1 КУпАП порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами тягне за собою накладення чималого штрафу. Тож будьте відповідальними і оформляйте всі необхідні дозвільні документи на перевезення великогабаритних та великовагових вантажів.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут