Під час створення облікового запису соціальна мережа буде запитувати дату народження, щоб гарантувати безпеку молодих користувачів.

Соціальна мережа Instagram інформувала про оновлення правил реєстрації, згідно з якими користувач у більшості країн повинен мати вiк не менше 13 років. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, поширеному 4 грудня, передає Корреспондент.
“Із сьогоднішнього дня ми станемо запитувати дату народження під час створення аккаунта в Instagram. Згідно із правилами користування, в більшості країн користувач повинен бути не молодшим 13 років. Уточнення цих даних допоможе запобігти використанню додатка неповнолітніми”, – відзначили в Instagram.
У компанії пояснили, що такий захід є необхідним для гарантування безпеки молодих людей. Інформація про дату народження не буде доступна іншим користувачам соцмережі.
Також у прес-службі зазначили, що в разі синхронізації акаунтів Instagram і Facebook соціальна мережа визначить вік користувача відповідно до налаштувань останнього.
Крім того, в компанії повідомили про нововведення, які стосуються особистих повідомлень. Найближчим часом в Instagram планують ввести функцію блокування повідомлень від людей, на яких користувачі не підписані.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут