Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення трьома мешканцями Ратнівського району за попередньою змовою групою осіб організації та незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Волині.

З квітня 2016 року по травень 2017 року чоловіки у “співпраці” з кількома громадянами Республіки Білорусь незаконно переправили в Білорусь громадянку України, а з Білорусі в Україну – громадянина Російської Федерації та громадянку Грузії.

За свої послуги вони брали від 300 до 800 доларів США, забезпечуючи супровід “клієнта” до державного кордону з одного боку, перехід кордону та зустріч з іншого боку кордону.

Незаконний перетин громадянином РФ кордону України припинили військовослужбовці Луцького прикордонного загону, переправленню через кордон громадянки Грузії завадили білоруські прикордонники.

Нині усіх трьох волинян обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 332 КК України, й невдовзі вони постануть перед судом.

Зауважимо, що незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинені повторно за попередньою змовою групою осіб,  з корисливих мотивів, караються позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут