Володимирчанка постраждала від шахрая, який представився працівником банку. Про це повідомили у Володимир-Волинському відділі поліції, – інформує сайт «Княжий Град».

Жителька Володимира-Волинського повідомила поліції, що вчора, 3 грудня до неї зателефонував чоловік з невідомого номеру чоловік. Зловмисник представився працівником банку, та переконав жінку назвати номер банківської карти. Володимирчанка назвала усі дані, і з її рахунку зникло 9200 гривень. В

олодимир-Волинські правоохоронці закликають волинян не називати незнайомцям свої особисті дані, номери карткових рахунків та пін-код. Аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання “працівників банку”, адже справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном “банківський працівник” чи “представник мобільного оператора” – потелефонуйте у банк чи до оператора та з’ясуйте ситуацію особисто.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут