Квашену капусту, домашні соління і городину п’ять років на схід України військовим відправляє волинський фермер Олег Галасун, пише Волинь24.

Велика потреба у харчах була на початку війни, у 2014-му, розповів Суспільному чоловік. Зараз квашену солдатам передає до свят, – розповідає чоловік, син якого також воював.

“Ми збирали з фермерами, ми збирали допомогу, яку могли, це було літом 14-го року, і ми самі не знали що треба, і дзвонили хлопцям. Усе-таки на сьогоднішній день армія забезпечена не можна порівнювати з тим, як це було в 14-му році, вони були голі й босі, мій син коли пішов в армію, то він ще місяць був без нормального одягу, на сьогоднішній день це вже інші питання. Сам служив в армії і знаю що таке казенна їжа і що таке коли хочеться такого як вдома”, – каже фермер Олег Галасун.

Олег Галасун розповідає: за сезон квасить до 10 тонн капусти, кілька тонн помідорів та огірків. Овочі вирощують разом з дружиною.

“У такий сезон як зараз ми продаємо в основному квашену продукцію ну і дайкон, цибуля, – це такий зимовий асортимент і це нормально, тому що люди так само мають харчові переваги, наприклад помідора зараз так як літом не продасиш. Літом хочуть помідора, а взимку – квашеної капусти”, – каже Олег Галасун.

Олег Галасун розповідає: за день, якщо займатися лише шинкуванням, вручну натирає до п’ятиста кілограмів капусти.

Говорить: додавати багато цукру в капусту не радить, це пришвидшує процес бродіння.

Для гостроти – суміш столового буряка з хроном. Це, каже господар, додає квашенині яскравого кольору і пікантного смаку.

Урізноманітнити страву можна яблуками, журавлиною, червоним перцем і лавровим листом.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут