З метою обізнаності населення, у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, 2-го грудня міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення були проведені інформаційні бесіди з особами молодіжного віку, які засудження до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Про це інформують на офіційному сайті Володимира-Волинського.

У ході бесід учасників зустрічі було ознайомлено з інформацією про торгівлю людьми, види насильства та можливостями його уникнення.

Умовно засудженим надали також інформацію щодо запобігання насильству, їм роздали буклети, де описані шляхи вирішення проблеми. В ході заходу роз’яснено правові наслідки вчинення насильства.

Нагадаємо, що акція “16 днів проти насильства” з 1991-го року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;  проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут