Чоловік, який у Володимирі-Волинському обікрав риболовний магазин та вдома зберігав вибухову речовину буде під пильним наглядом правоохоронців півтора року.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду, – інформує сайт Володимира-Волинського «Княжий Град».

Безробітний чоловік неподалік вулиці Ганни Жешко на території військового полігону у Володимирі-Волинському незаконно придбав бездимний двохосновний порох масою 53,6 грама. 5 вересня 2019 року, у ході проведення огляду місця події, працівники Національної поліції виявили та вилучили вибухову речовину.

А напередодні, 1 вересня цього року о 15:17 годині чоловік викрав з магазину у Володимирі-Волинському риболовне оснащення загальною вартістю майже 400 гривень.

Він потайки «виніс» два спінінги 2,1 м. вартістю 338 гривень, набір джиг-головок вартістю 20 грн., риболовну снасть «Безвузлова застібка вертлюг» вартістю 17 грн. та ножиці рибалки для ліски в чохлі М 3231 вартістю 4 грн.

Володимир-Волинський суд призначив чоловіку покарання з випробуванням, враховуючи щире покаяння та доведеність вини у викраденні майна та незаконному придбанні, носінні і зберіганні вибухових речовин.

Йому встановили іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців, за умови, якщо чоловік протягом цього часу не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут