У Луцьку представили нового голову Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Зустріч організували у вівторок, 3 грудня, в приміщенні Волинської обласної ради, пише Волинь24.

Нарада відбулася під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова з керівниками органів влади та місцевого самоврядування.

Під час наради відбулося представлення нового голови Волинської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, в жовтні Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема, уряд погодив призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Після цього голова Волинської обласної ради Ірина Вахович підписала розпорядження про скликання позачергової сесії. У порядку денному було лише одне питання: «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича».

Основним поясненням незгоди депутатів із кандидатурою Погуляйка є те, що він не з Волині. Мовляв, немісцеві голови ОДА не знаходили спільної мови з жителями краю.

Депутати Луцької міської ради також вирішили звернулися до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут