23-річному Ігорю Ляшуку незабаром можуть зробити для операцію на серці. Однак, крім штучного клапана, йому необхідно робити протезування аорти, тому що вона дуже розширена. 

Про це розповіла сайту “Княжий Град” дружина Ігоря – Ання Ляшук.

Ми інформували, що виявили проблеми із серцем у Ігора ще перед школою: саме під час проходження медогляду перед навчанням. Його сім’ї тоді казали, що операцію дитині проведуть безкоштовно. Втім,  час просто спливав, бо лікарі запевняли, що все в нормі.

В Інституті серця подружжю повідомили, що ситуація могла б бути інакшою, якби оперативне втсручання провели рік-два тому.

“Наразі крім штучного клапана – необхідно робити протезування аорти , тому що вона дуже розширена. Простими словами протез буде утримувати аорту, щоб вона була в тонусі і далі не розширювалась. Це єдиний правильний вихід”, – зазначила дружина Ігоря.

За словами Анни Ляшук, вартість операції становитиме близько 160-ти тисяч. Силами небайдужих вдалося зібрати 100 тисяч гривень, але потрібно ще 60 тисяч.

“Ми знаємо, що є ще ті хто, хотів приєднатись і допомогти , але з тих чи інших причин ще не встиг, ми читаємо всі повідомлення і знову в думках обіймаємо кожного!” – зазначає Анна Ляшук.

Реквізити :
Карта Приватбанку
4149499111354922
4149439003372475- універсальна
Ляшук Ігор Михайлович

Діагноз зі Львівської обласної клінічної лікарні:

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут