Дієтолог з Австралії Сьюзі Баррел назвала кращий варіант для ранкового прийому їжі. На відміну від пластівців на сніданок, яйця на тості забезпечать довгострокове відчуття ситості і запобігають можливому переїданню протягом дня.

Про це інформують Cikavosti.

Фахівець відзначає, що людям, які хочуть схуднути, не можна вживати на сніданок турецький хліб, одна скибочка якого містить від 60 до 80 г вуглеводів, що відповідає 3 або 4 аналогічним порціям звичайного хліба. Також дієтолог не рекомендує вживати солодкі пластівці, особливо це стосується дітей. Даний продукт містить недостатню кількість клітковини, не здатний забезпечити відчуття ситості на тривалий час і, крім того, сприяє виробленню звички їсти солодке вранці. Однак у випадку неможливості відмови від пластівців краще вибирати якісні види та без вмісту цукру, а страву доповнювати йогуртом, медом або ягодами.

Наситити організм і дати потрібний заряд енергії може сніданок з яєць з овочами і беконом. Однак при даному виборі для ранкового прийому їжі, необхідно звертати увагу на кількість жиру, що міститься в ньому. Кращим же варіантом для сніданку Сьюзі Баррел назвала яйця на тості. Як показують результати останніх досліджень, така їжа насичує організм у достатній мірі і знижує ймовірність переїдання протягом дня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут