У Володимирі-Волинському встановили розмір плати за харчування  дітей у закладах дошкільної освіти відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту».

Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради вчора, 29 листопада.

Відповідно про проєкту рішення, вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти становитиме 25 та 34 гривень.

Зокрема,  дітей від 2 до 3 років харчуватимуть за 25 гривень, а дітей від 3 до 6 років – за 34 гривні.

Однак, цим самим рішенням на 100% звільняють від плати за харчування у закладах дошкільної освіти, зокрема: дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, дітей працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених сімей (якщо у сім’ях сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), дітей, загиблих військовослужбовців, які приймали участь  в антитерористичній операції   на  сході  України  або операції об’єднаних сил, дітей батьків-учасників бойових дій, які  брали  безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України або операції об’єднаних сил, дітей із сімей, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

Половину вартості харчування сплачуватимуть за дітей, у сім’ях  яких троє і більше дітей. Частину з повної вартості покриватиму міський бюджет, а частину – батьки.

Зміна цін на харчування дасть змогу суттєво покращити меню у їдальнях та організувати для дітей більш якісне харчування.

Зміни набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут