Екологи американської організації Environmental Working Group, фахівці якої займаються дослідженнями в області сільськогосподарських субсидій і питаннями використання токсичних хімікатів, визначили Топ-12 найбільш забруднених пестицидами продуктів.

Про це пишуть Cikavosti.

Як було встановлено в ході проведених аналізів, особливу тривогу викликають ягоди, овочі і фрукти без твердої шкірки, які перешкоджають проникненню всередину небезпечних речовин.

Експерти EWG детально вивчили хімічний склад продуктів харчування, які входять до списку Міністерства сільського господарства США і визначили, що найбільш забрудненою пестицидами є полуниця. Далі йдуть шпинат і листова капуста кале. На четвертому місці виявилися нектарини, на п’ятому — яблука, а на шостому — виноград. Сьому сходинку Топ-12 найбільш забруднених пестицидами продуктів займають персики. На восьмій позиції опинилася черешня. Дев’яте місце посіли груші. Далі йдуть помідори, селера і картопля. Як відзначають дослідники, цей перелік зовсім не означає, що від цих овочів, ягід і фруктів варто відмовитися, просто вони повинні піддаватися більш ретельній обробці.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут